top of page

Кайгородова Галина Миколаївна

1%20%D0%92%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%BE%D0%B2

Заслужений працівник культури України.
Художній керівник Київського хореографічного коледжу.
1983 р. з відзнакою закінчила Київський інститут культури ім. О. Є. Корнійчука (сучасний Київський національний інститут культури та мистецтв). У 2004 р. закінчила Київський педагогічний університет ім. Б. Грінченка.
1985 р. разом зі своїм чоловіком Дмитром Кайгородовим заснувала культурний центр «Кияночка».
«Кияночка» — це багатоступенева система хореографічної освіти, у структуру якої входять: школа-дитячий садок, Школа мистецтв, Хореографічна Гімназія «Кияночка», Київський хореографічний коледж, позашкільне відділення, а також театр «Молодий балет Києва».
Творчим колективом КЦ «Кияночка» виховано більше 30-ти Лауреатів міжнародних конкурсів класичного танцю. У активі нагороди — Гран-Прі, золоті, срібні, бронзові медалі, кубки, грамоти.
За вагомий внесок у виховання молодого покоління Галина Кайгородова була нагороджена медаллю А. С. Макаренка (1991 р.).
З 1998 року – Заслужений працівник культури України.
За видатні досягнення перед суспільством та вагомий особистий внесок у створення гідного міжнародного іміджу України Галина Кайгородова була нагороджена Орденською Відзнакою — «Суспільне Визнання» (2004 р.).
За багаторічну і плідну роботу в справі виховання учнівської та студентської молоді, вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва та значні успіхи у формуванні духовності, моральної, художньо-естетичної культури молодих громадян України — нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти України (2001 р.).
2005 р. – Нагороджена знаком «Відмінник освіти України»
2015 р. нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

bottom of page