top of page

Науменко Оксана Анатоліївна

ГОДЗ.png

Завідувач кафедри педагогіки та психології. Cоціальний педагог. Кандидат психологічних наук

Стаж науково-педагогічної діяльності - 10 років станом на 01.02.2021 року.

1992-1995 р.р.: Київське обласне училище культури за спеціальністю народна художня творчість; кваліфікація — керівник хору, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності;

1994-1999р.р.: Київський Національний Університет культури і мистецтв за спеціальністю музичне мистецтво; кваліфікація — керівник хору, викладач;

2013-2015 р.р.: Національний Педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю Психологія; кваліфікація — психолог;

01.11.2020 року закінчила аспірантуру Національного Педагогічного Університету імені М. П. Драгоманова;

У 2016 році нагороджена грамотою Управлінням освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з нагоди 25- річчя психологічної служби системи освіти України. Участь у проведенні вечора з нагоди 95 річниці з дня народження поета-пісняра Дмитра Луценка “Як тебе не любити Києве мій”

У 2017 році брала участь у Міжнародному фольклорному фестивалі країн Іспанія та Португалія та у Всеукраїнському психологічному фестивалю “Паросток”.

У 2018 році тренер Всеукраїнського психологічного фестивалю “Паросток”. Лектор майстер-класів на Всеукраїнській конференції хореографічного мистецтва “Нові горизонти”. Участь у конференції Національної Академії педагогічних наук України: “Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів”. Членкиня журі та лекторка майстер - класів Міжнародного фестивалю — конкурсу “Оксамитовий Дивосвіт — Морська Лагуна” стм. Коблево. Лекторка майстер-класу з вокалу Всеукраїнського фестивалю мистецтв “ Bukovel Chaban Fest” Івано-Франківська обл. ГК Буковель.

2019 рік: учасниця практичної конференції “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”. Участь у Балтійській Міжнародній симпозіум-конференції “Інтелектуальна економіка, управління та освіта” з темою: “ Уявлення про психологічні детермінанти творчого мислення майбутніх працівників закладів культури” м.Вільнюс.

Пройшла атестацію як практичний психолог — соціальний педагог та викладач дисципліни “Педагогіка та психологія”. Учасниця V Міжнародного фестивалю Української культури Королівство Іспанії м. Барселона.

Лекторка майстер-класу з вокалу Всеукраїнського фестивалю мистецтв “ Bukovel Chaban Fest” Івано-Франківська обл. ГК Буковель.

У 2020 - 2021 р.р.: ведуча авторської програми “Колесо любові” на Емігрантському радіо. Закінчила курс “Освітні інструменти критичного мислення”.

Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтерне-конференції методичних служб сфери мистецької освіти “Мистецька освіта майбутнього: методичні аспекти”. Членкиня журі V Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю-конкурсу для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання “Українське намисто” м. Краматорськ, Донецька область. Членкиня журі Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості “INNA- Brovary” (2018 -2020 р.р) Участь в V Міжнародній науково-практичній конференції “Особливості роботи хореографа у сучасному соціокультурному просторі” з темою: “Емоційний інтелект як важливий складник розвитку хореографа нової формації” Членкиня журі Міжнародного фестивалю-конкурсу “Світ у твоїх долонях” м. Катаріні Греція ( 2016 — 2019 р.р) ; м. Київ Україна (2016-2021 р.р). Членкиня журі Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічного, циркового та вокального мистецтва “Оксамитовий дивосвіт” м. Київ. ( 2018-2021 р.р).

2021 року здобула науковий ступінь Кандидат психологічних наук, загальна психологія, історія психології, за темою дисертації «Психологічні особливості розвитку естетичної свідомості студентів соціономічних спеціально спетей»

bottom of page