Божко Юлія Миколаївна

Image-empty-state.png


Викладач сучасного танцю

Стаж науково-педагогічної діяльності – 11 років

Дисципліни, які викладає на кафедрі: Сучасна хореографія

Біографія: Отримавши освіту диплом бакалавра у Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв за напрямом підготовки “Хореографія” та здобула кваліфікацію балетмейстер-педагога ансамблю сучасного танцю, закінчила у 2014 році. Диплом Магістра з відзнакою закінчила у 2016 році Національну Академію Керівних кадрів культури і мистецтв. Здобула ступінь Магістра за спеціальністю Хореографія.

Кваліфікація: Магістр, хореографія, теоретик хореографічного мистецтва, викладач вищого навчального закладу.

Види і результати професійної діяльності 2016-2021рр:

Свою професійну кар’єру вона розпочала у 2013 році з балету “Foresight” у Києві, Україна, де була однією з танцюристів і мала безліч оригінальних робіт, створених відомим хореографом з танцю - Олександром Лещенком. Працювала в незліченних танцювальних шоу, зокрема, таких як «Pole Art Show», «Cabaret Voyage», «Make a Wish», «The Snow Queen», «Maidans» (1, 2 сезони), «Танцюють всі »(4 сезони) (Україна), Christmas Thief, Show MustGoOn і працював на круїзному судні компанії «Color line» (Норвегія - Німеччина). Крім того, вона також співпрацювала з такими відомими українськими зірками, як Тимур Родрігес, Микита Пресняков, Ірина Білик, Світлана Тарабарова, Валерій Харчишин, Ірина Федишин та інші.

Працювала в різних країнах таких як: Україна, Казахстан, Норвегія, Німеччина, Туреччина, Грузія, Іспанія, Португалія, Швейцарія.

За багато років тренувань та виступів на різних танцювальних проектах Юлія отримала безцінний досвід у світі танцю, а тепер передає свій досвід молодому поколінню. Вона є прикладом успішної і красивої танцівниці, яка досягла всього своєю працею та терпінням. Це витончена професійна танцівниця, яка володіє почуттям ритму, почуттям музики та творчою здатністю виражати себе за допомогою руху.