Косова Тетяна Володимирівна

Image-empty-state.png

Викладач дисципліни Грим і візаж
Закінчила вищий навчальний комунальний заклад «Одеське театрально-художнє училище» за спеціалізацією: «Театрально-декораційне мистецтво», професійною кваліфікацією : художник-оформлювач театрально-видовищного підприємства, гример в 2018 р.
Працювала з ведучими солістами Національної опери України (О. Стоянов, Я. Ткачук) з виконанням надскладного гриму характерних персонажів (2016 -2021р.).
Брала участь в гастрольній діяльності разом з трупою «Молодого театру Києва» (2019 р) в якості гримера.
Працювала над виконанням скульптурного гриму (2016-2021р.);
Гримувала учасників постановок «Діти ночі», «Білосніжка і Сім гномів», «Лускунчик» (2016-2021р.).
Художник гример з багаторічним досвідом роботи у Національній Опері України. Працюю з провідними солістами балету театру (і гастролерами) А.Стоянов, Я.Ткачук, Н Сухоруков, В Нетруненко, Я Ваня, А Потьомкін та ін.
Виконавець особливо складного гриму характерних персонажів - Дон Кіхот, Ротбарт (Лебедиге Озеро П. Чайковського), Марцеліна (Фігаро А.Моцарта), Король мишей (Лускунчик П.Чайковського), Медж (Сільфіда Х Левінсхольд), Брамін (Боядерка) Буратін (Буратіно) та ін.Приймаю участь у гастрольній діяльності театру. У роботі використовує досвід зарубіжних майстрів, передові технології та нововведення скульптурного гриму театру та кіно. Співпрацює з київськими театрами в роботі над новими постановками (* Діти ночі*, * Бідоліжка та сім гномів*, *Лускунчик*, *Кошкін будинок* та ін.).